Garmin Edge 510 Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Edge 510 Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Edge 510Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00050-03 361-00050-10
In stock
- SKU
- CS-GME510SL
19,95 €
Kuvaus / Garmin Edge 510 Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-GME510SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128111702 |
| Mitat | 42.30 x 36.30 x 5.50mm |
| Korvaa | 361-00050-10 / 361-00050-03 |
| Kapasiteetti (mAh) | 800mAh / 2.96Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review