Garmin Dezl 560LMT, Dezl 560LT, Dezl 650LM Navigaattorin Akku
calcActive())">
Garmin Dezl 560LMT, Dezl 560LT, Dezl 650LM Navigaattorin Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Garmin navigaattorien kanssa:
Dezl 560LMT Dezl 560LT Dezl 650LMTämä akku korvaa ainakin seuraavat Garmin navigaattorien alkuperäisakut:361-00051-02
In stock
- SKU
- CS-GMD560SL
17,95 €
Kuvaus / Garmin Dezl 560LMT, Dezl 560LT, Dezl 650LM Navigaattorin Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS…
More Information
| SKU | CS-GMD560SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128058106 |
| Mitat | 60.00 x 36.00 x 5.00mm |
| Korvaa | 361-00051-02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1250mAh / 4.63Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review