Trilithic 860DSP field analyzer akku 2500mAh
calcActive())">
Trilithic 860DSP field analyzer akku 2500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Trilithic mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TRC870SL
59,95 €
Kuvaus / Trilithic 860DSP field analyzer akku 2500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TRC870SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134107 |
| Korvaa | 0090041000 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 18Wh |
| Mitat | 153.00 x 33.96 x 18.73mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review