Topcon GTS-500, GTS-501, GTS-502 akku 2700mAh
calcActive())">
Topcon GTS-500, GTS-501, GTS-502 akku 2700mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TOP300SL
360,95 €
Kuvaus / Topcon GTS-500, GTS-501, GTS-502 akku 2700mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TOP300SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128133032 |
| Korvaa | BT-30Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 2700mAh / 19.44Wh |
| Mitat | 172.72 x 77.76 x 93.80mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review