Topcon GPS Receiver akku 2500mAh
calcActive())">
Topcon GPS Receiver akku 2500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TOBT4SL
74,95 €
Kuvaus / Topcon GPS Receiver akku 2500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TOBT4SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128037767 |
| Korvaa | BT-4 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 30Wh |
| Mitat | 84.22 x 50.04 x 33.61mm |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review