Topcon FC100, FC-100, FC-120 akku 2600mAh
calcActive())">
Topcon FC100, FC-100, FC-120 akku 2600mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TOP100XL
40,95 €
Kuvaus / Topcon FC100, FC-100, FC-120 akku 2600mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TOP100XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128053231 |
| Korvaa | TK7N6384 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 71.75 x 39.61 x 21.44mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review