Topcon FC-5000 akku 10400mAh
calcActive())">
Topcon FC-5000 akku 10400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TOP500SL
80,95 €
Kuvaus / Topcon FC-5000 akku 10400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TOP500SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128146650 |
| Korvaa | 1013591-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 10400mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 76.20 x 75.40 x 20.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review