Topcon Cygnus KS-102 Total Station akku 2800mAh
calcActive())">
Topcon Cygnus KS-102 Total Station akku 2800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TOP102SL
158,95 €
Kuvaus / Topcon Cygnus KS-102 Total Station akku 2800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TOP102SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128134237 |
| Korvaa | BT-77Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 2800mAh / 20.72Wh |
| Mitat | 139.82 x 69.50 x 29.40mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review