Topcon 24-030001-01, EGP-0620-1, EGP-0620-1 REV1 akku 5200mAh
calcActive())">
Topcon 24-030001-01, EGP-0620-1, EGP-0620-1 REV1 akku 5200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TOP101XL
59,95 €
Kuvaus / Topcon 24-030001-01, EGP-0620-1, EGP-0620-1 REV1 akku 5200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TOP101XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128105190 |
| Korvaa | 24-030001-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 38.48Wh |
| Mitat | 134.08 x 36.80 x 18.43mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review