Topcon 101C, 111C, DL-100 akku 1400mAh
calcActive())">
Topcon 101C, 111C, DL-100 akku 1400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Topcon mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TOP111SL
184,95 €
Kuvaus / Topcon 101C, 111C, DL-100 akku 1400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TOP111SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128131007 |
| Korvaa | BT-31QB / BT-31Q |
| Kapasiteetti (mAh) | 1400mAh / 10.08Wh |
| Mitat | 123.76 x 73.55 x 25.37mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review