Testo 350K Analyzer akku 6800mAh
calcActive())">
Testo 350K Analyzer akku 6800mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Testo mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TES351XL
107,95 €
Kuvaus / Testo 350K Analyzer akku 6800mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TES351XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123958 |
| Korvaa | 0515 0039 |
| Kapasiteetti (mAh) | 6800mAh / 75.48Wh |
| Mitat | 133.50 x 55.00 x 26.70 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review