Testo 350K Analyzer akku 5200mAh
calcActive())">
Testo 350K Analyzer akku 5200mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Testo mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TES351SL
94,95 €
Kuvaus / Testo 350K Analyzer akku 5200mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TES351SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128123941 |
| Korvaa | 0515 0039 |
| Kapasiteetti (mAh) | 5200mAh / 57.72Wh |
| Mitat | 133.50 x 54.30 x 26.30 mm |
| Jännite | 11,1 V |
Stocks
Write Your Own Review