Testo 310, 320, 327 akku 3400mAh
calcActive())">
Testo 310, 320, 327 akku 3400mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Testo mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-TES330XL
80,95 €
Kuvaus / Testo 310, 320, 327 akku 3400mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-TES330XL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128147282 |
| Korvaa | 0515 0046 / 0554 1087 / 0515 0100 / 0515 0114 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3400mAh / 12.58Wh |
| Mitat | 74.50 x 20.80 x 28.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review