Minelab E-TRAC, Explorer 2, Explorer II akku 2000mAh
calcActive())">
Minelab E-TRAC, Explorer 2, Explorer II akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Minelab mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MLE200SL
50,95 €
Kuvaus / Minelab E-TRAC, Explorer 2, Explorer II akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-MLE200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128137412 |
| Korvaa | 3011-0196 / 3011-0170 / ML-FBS / XQ1 699356 / XQ1 699159 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 19.2Wh |
| Mitat | 200.20 x 29.26 x 14.50mm |
| Jännite | 9,6 V |
Stocks
Write Your Own Review