HumanWare New Stream akku 2500mAh
calcActive())">
HumanWare New Stream akku 2500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien HumanWare mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-HVN600SL
68,95 €
Kuvaus / HumanWare New Stream akku 2500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-HVN600SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128149873 |
| Korvaa | BAPP-0006 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2500mAh / 9.5Wh |
| Mitat | 78.20 x 56.80 x 12.06mm |
| Jännite | 3,8 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review