Bosch MTS 5200 akku 2000mAh
calcActive())">
Bosch MTS 5200 akku 2000mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Bosch mittalaitteiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-VTC543SL
35,95 €
Kuvaus / Bosch MTS 5200 akku 2000mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi mittalaitteiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuu…
More Information
| SKU | CS-VTC543SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128057338 |
| Korvaa | 8489 / B11543 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 14.4Wh |
| Mitat | 150.39 x 30.64 x 17.18mm |
| Jännite | 7,2 V |
Stocks
Write Your Own Review