Mercedes-Benz hälyttimen CLK Siren Alarm / CLK 270 yhteensopiva akku 150mAh
calcActive())">
Mercedes-Benz hälyttimen CLK Siren Alarm / CLK 270 yhteensopiva akku 150mAh
Mercedes-Benz hälyttimen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCLK Siren Alarm CLK 270 CLK 320Korvattavat Mercedes-Benz hälyttimen alkuperäisakut203 820 38 26
In stock
- SKU
- CS-BNZ270SL
17,95 €
Kuvaus / Mercedes-Benz hälyttimen CLK Siren Alarm / CLK 270 yhteensopiva akku 150mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mercedes-Benz hälyttimen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi j…
More Information
| SKU | CS-BNZ270SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 4,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128192367 |
| Korvaa | 203 820 38 26 |
| Kapasiteetti (mAh) | 150mAh / 0.72Wh |
| Mitat | 24.50 x 26.50 x 14.50mm |
| Jännite | 4,8 V |
Stocks
Write Your Own Review