Verifone VX680, vx680 wireless credit card mac, VX680 wireless terminal Maksupäätteen Akku
calcActive())">
Verifone VX680, vx680 wireless credit card mac, VX680 wireless terminal Maksupäätteen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
VX680 vx680 wireless credit card mac VX680 wireless terminalTämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:BPK268-001-01-A
In stock
- SKU
- CS-VFX680BL
26,95 €
Kuvaus / Verifone VX680, vx680 wireless credit card mac, VX680 wireless terminal Maksupäätteen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-VFX680BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128083214 |
| Mitat | 57.78 x 47.50 x 27.00mm |
| Korvaa | BPK268-001-01-A |
| Kapasiteetti (mAh) | 1800mAh / 13.32Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review