Verifone Nurit 8040, Nurit 8400, Nurit 8400 PCI COMPLIANT Maksupäätteen Akku
calcActive())">
Verifone Nurit 8040, Nurit 8400, Nurit 8400 PCI COMPLIANT Maksupäätteen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Verifone maksupäätteiden kanssa:
Nurit 8040 Nurit 8400 Nurit 8400 PCI COMPLIANTTämä akku korvaa ainakin seuraavat Verifone maksupäätteiden alkuperäisakut:84BTWW01D021008006114 H.09.HCT0HP01
In stock
- SKU
- CS-VFT804BL
31,95 €
Kuvaus / Verifone Nurit 8040, Nurit 8400, Nurit 8400 PCI COMPLIANT Maksupäätteen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-VFT804BL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128056072 |
| Mitat | 75.40 x 50.30 x 21.70mm |
| Korvaa | 84BTWW01D021008006114 / H.09.HCT0HP01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 16.28Wh |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review