Verifone maksupäätteen CM5 yhteensopiva akku 4000mAh
calcActive())">
Verifone maksupäätteen CM5 yhteensopiva akku 4000mAh
Verifone maksupäätteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCM5Korvattavat Verifone maksupäätteen alkuperäisakutBPK278-501
In stock
- SKU
- CS-VCM500BX
34,95 €
Kuvaus / Verifone maksupäätteen CM5 yhteensopiva akku 4000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Verifone maksupäätteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-VCM500BX |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171089 |
| Korvaa | BPK278-501 |
| Kapasiteetti (mAh) | 4000mAh / 15.4Wh |
| Mitat | 86.70 x 63.00 x 5.30mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review