Verifone maksupäätteen 3GBWC / V240m Plus yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Verifone maksupäätteen 3GBWC / V240m Plus yhteensopiva akku 2600mAh
Verifone maksupäätteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallit3GBWC V240m PlusKorvattavat Verifone maksupäätteen alkuperäisakutBPK474-001
In stock
- SKU
- CS-VFV240SL
26,95 €
Kuvaus / Verifone maksupäätteen 3GBWC / V240m Plus yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Verifone maksupäätteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-VFV240SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128171492 |
| Korvaa | BPK474-001 / BPK474-001-03-B |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 9.62Wh |
| Mitat | 66.00 x 22.00 x 18.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review