Ingenico maksupäätteen iPA200 / iPA280 yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
Ingenico maksupäätteen iPA200 / iPA280 yhteensopiva akku 3000mAh
Ingenico maksupäätteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitiPA200 iPA280Korvattavat Ingenico maksupäätteen alkuperäisakutIPA200-BAT VBT1 BI-M81XX-1K9GKX (MP) 296104539
In stock
- SKU
- CS-IPA280SL
38,95 €
Kuvaus / Ingenico maksupäätteen iPA200 / iPA280 yhteensopiva akku 3000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ingenico maksupäätteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-IPA280SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,85 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128191346 |
| Korvaa | IPA200-BAT / VBT1 / BI-M81XX-1K9GKX (MP) / 296104539 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 11.55Wh |
| Mitat | 73.55 x 58.00 x 11.40mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
Write Your Own Review