Ingenico maksupäätteen APos A8 yhteensopiva akku 2600mAh
calcActive())">
Ingenico maksupäätteen APos A8 yhteensopiva akku 2600mAh
Ingenico maksupäätteen yhteensopiva akku – sopivat laitemallitAPos A8Korvattavat Ingenico maksupäätteen alkuperäisakutLD18650D
In stock
- SKU
- CS-LQM300BL
21,95 €
Kuvaus / Ingenico maksupäätteen APos A8 yhteensopiva akku 2600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Ingenico maksupäätteen -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-LQM300BL |
|---|---|
| Jännite uusi | 7,4 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-ion |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174707 |
| Korvaa | NL18650D |
| Kapasiteetti (mAh) | 2600mAh / 19.24Wh |
| Mitat | 67.10 x 37.50 x 20.70mm |
| Jännite | 7,4 V |
Stocks
Write Your Own Review