Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku
calcActive())">
Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Ingenico maksupäätteiden kanssa:
IWL220 iWL220 GPRS iWL250Tämä akku korvaa ainakin seuraavat Ingenico maksupäätteiden alkuperäisakut:295006044 F26401964
In stock
- SKU
- CS-IML220SL
20,95 €
Kuvaus / Ingenico IWL220, iWL220 GPRS, iWL250 Maksupäätteen Akku
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta.
Ostaessasi akun suomalaiselta kauppiaalta voit olla varma akun täyttävän suomalaiset turvallisuus säännöt ja normit. Kaikilla myymillämme akuilla on ISO9001, CE, UL ja RoHS sertifioinnit.30-päivän tyytyväisyystakuu!
Eikö akkusi täyttänyt odotuksia? Takaamme täyden tyytyväisyyden ja maksuttoman palautuksen. Meillä myös asiakaspalautukset ovat asiakkaalle maksuttomia.Akussa on laadukkaat suojapiirit
Akuissamme on laadukas ylijännite- oikosulku ja ylikuumenemissuoja. Älä kuitenkaan käytä akkua jos sen kotelo on vaurioitunut.More Information
| SKU | CS-IML220SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128063964 |
| Mitat | 66.00 x 21.80 x 18.50mm |
| Korvaa | 295006044 / F26401964 / 296110884 / F26402274 / L01J44007 / L01J44006 / F26402298 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2200mAh / 8.14Wh |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review