RECORD automaattiovien STG19 / STM 21 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
RECORD automaattiovien STG19 / STM 21 yhteensopiva akku 2000mAh
RECORD automaattiovien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSTG19 STM 21 BAT 19Korvattavat RECORD automaattiovien alkuperäisakut80100505 102-019814109
In stock
- SKU
- CS-RTS190AF
39,95 €
Kuvaus / RECORD automaattiovien STG19 / STM 21 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu RECORD automaattiovien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-RTS190AF |
|---|---|
| Jännite uusi | 19,2 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128197140 |
| Korvaa | 80100505 / 102-019814109 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 38.4Wh |
| Mitat | 113.60 x 50.80 x 29.00mm |
| Jännite | 19,2 V |
Stocks
Write Your Own Review