Record automaattiovien STA15 yhteensopiva akku 1500mAh
calcActive())">
Record automaattiovien STA15 yhteensopiva akku 1500mAh
Record automaattiovien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitSTA15Korvattavat Record automaattiovien alkuperäisakut80100502 117224 120007
In stock
- SKU
- CS-RST151AF
32,95 €
Kuvaus / Record automaattiovien STA15 yhteensopiva akku 1500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Record automaattiovien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja …
More Information
| SKU | CS-RST151AF |
|---|---|
| Jännite uusi | 12 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193609 |
| Korvaa | 80100502 / 117224 / 120007 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1500mAh / 18Wh |
| Mitat | 73.60 x 51.20 x 30.80mm |
| Jännite | 12 V |
Stocks
Write Your Own Review