Carrousel automaattiovien Carrousel RDB yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Carrousel automaattiovien Carrousel RDB yhteensopiva akku 2000mAh
Carrousel automaattiovien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitCarrousel RDBKorvattavat Carrousel automaattiovien alkuperäisakut80100701 GP220SCH24SMXZ GPHC22SN
In stock
- SKU
- CS-CRB701AF
61,95 €
Kuvaus / Carrousel automaattiovien Carrousel RDB yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Carrousel automaattiovien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi …
More Information
| SKU | CS-CRB701AF |
|---|---|
| Jännite uusi | 28,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128186038 |
| Korvaa | 80100701 / GP220SCH24SMXZ / GPHC22SN |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 57.6Wh |
| Mitat | 201.00 x 87.50 x 17.50mm |
| Jännite | 28,8 V |
Stocks
Write Your Own Review