Besam automaattiovien RDB 654184 yhteensopiva akku 2000mAh
calcActive())">
Besam automaattiovien RDB 654184 yhteensopiva akku 2000mAh
Besam automaattiovien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitRDB 654184Korvattavat Besam automaattiovien alkuperäisakut80100206
In stock
- SKU
- CS-BRD654SL
70,95 €
Kuvaus / Besam automaattiovien RDB 654184 yhteensopiva akku 2000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Besam automaattiovien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi ja v…
More Information
| SKU | CS-BRD654SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 28,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128188254 |
| Korvaa | 80100206 |
| Kapasiteetti (mAh) | 2000mAh / 57.6Wh |
| Mitat | 91.00 x 88.30 x 68.40mm |
| Jännite | 28,8 V |
Stocks
Write Your Own Review