ASSA ABLOY automaattiovien UNI TURN yhteensopiva akku 3000mAh
calcActive())">
ASSA ABLOY automaattiovien UNI TURN yhteensopiva akku 3000mAh
ASSA ABLOY automaattiovien yhteensopiva akku – sopivat laitemallitUNI TURNKorvattavat ASSA ABLOY automaattiovien alkuperäisakut45A030CE00002
In stock
- SKU
- CS-AST288SL
87,95 €
Kuvaus / ASSA ABLOY automaattiovien UNI TURN yhteensopiva akku 3000mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu ASSA ABLOY automaattiovien -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallikoodi…
More Information
| SKU | CS-AST288SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 28,8 V |
| Kennotyyppi uusi | Ni-MH |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128203209 |
| Korvaa | 45A030CE00002 |
| Kapasiteetti (mAh) | 3000mAh / 86.4Wh |
| Mitat | 271.00 x 88.50 x 23.50mm |
| Jännite | 28,8 V |
Stocks
Write Your Own Review