Sony MDR-XB950N1, SRS-WS1, WH-CH700N akku 1000mAh / 3.70Wh
calcActive())">
Sony MDR-XB950N1, SRS-WS1, WH-CH700N akku 1000mAh / 3.70Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SXB950SL
19,95 €
17,95 €
Kuvaus / Sony MDR-XB950N1, SRS-WS1, WH-CH700N akku 1000mAh / 3.70Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-SXB950SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128141846 |
| Korvaa | LIS1553 / LIS1553(SY6) / A-2215-026-A / LIS1553HNPCS |
| Kapasiteetti (mAh) | 1000mAh / 3.7Wh |
| Mitat | 47.56 x 32.20 x 6.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review