Sony langattomien kuulokkeiden MDR-DS7500 yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
Sony langattomien kuulokkeiden MDR-DS7500 yhteensopiva akku 1200mAh
Sony langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMDR-DS7500Korvattavat Sony langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutLIS1410
In stock
- SKU
- CS-SDR750SL
18,95 €
Kuvaus / Sony langattomien kuulokkeiden MDR-DS7500 yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sony langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta mallik…
More Information
| SKU | CS-SDR750SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176251 |
| Korvaa | LIS1410 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 51.40 x 34.50 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review