Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
calcActive())">
Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sony langattomien kuulokkeiden latauskotelon kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SWH900SL
14,95 €
Kuvaus / Sony Inzone H9 / WF1000XM4 latauskotelo / WH-CH720N / WH-XB910 akku 500mAh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-SWH900SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128193852 |
| Korvaa | FT702028P / SP702428 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.93Wh |
| Mitat | 29.00 x 23.50 x 7.00mm |
| Jännite | 3,85 V |
Stocks
| Arabia Varasto | nTec Finland Oy Helsinki, 00560 FI |
1 units available |
|---|
Write Your Own Review