Skullcandy langattomien kuulokkeiden Hesh 3 yhteensopiva akku 400mAh
calcActive())">
Skullcandy langattomien kuulokkeiden Hesh 3 yhteensopiva akku 400mAh
Skullcandy langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitHesh 3Korvattavat Skullcandy langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutFT822132P
In stock
- SKU
- CS-SKH300SL
16,95 €
Kuvaus / Skullcandy langattomien kuulokkeiden Hesh 3 yhteensopiva akku 400mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Skullcandy langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-SKH300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163763 |
| Korvaa | FT822132P |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.48Wh |
| Mitat | 32.26 x 20.25 x 7.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review