Sennheiser langattomien kuulokkeiden M3AEBT / M3IETW yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden M3AEBT / M3IETW yhteensopiva akku 500mAh
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitM3AEBT M3IETW Momentum 3 Wireless Momentum True Wireless Momentum True Wireless 2 Momentum True Wireless 2 Charg Momentum True Wireless Charing Momentum True Wireless MTWKorvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB702535PCT-01
In stock
- SKU
- CS-SDW200SL
18,95 €
15,95 €
Kuvaus / Sennheiser langattomien kuulokkeiden M3AEBT / M3IETW yhteensopiva akku 500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-SDW200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128173212 |
| Korvaa | AHB702535PCT-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 36.00 x 25.00 x 6.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review