Sennheiser langattomien kuulokkeiden L 6000 / LM 6062 yhteensopiva akku 1100mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden L 6000 / LM 6062 yhteensopiva akku 1100mAh
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitL 6000 LM 6062 SK 6212 SK 6212 bodypack wireless tranKorvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut508517 BA 62
In stock
- SKU
- CS-SBA620SL
31,95 €
Kuvaus / Sennheiser langattomien kuulokkeiden L 6000 / LM 6062 yhteensopiva akku 1100mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-SBA620SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128162773 |
| Korvaa | BA 62 / 508517 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1100mAh / 4.07Wh |
| Mitat | 46.00 x 35.60 x 8.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review