Sennheiser langattomien kuulokkeiden Flex 5000 / RS 5000 yhteensopiva akku 280mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden Flex 5000 / RS 5000 yhteensopiva akku 280mAh
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFlex 5000 RS 5000 Set 880Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB571935PCT-03 BAP 800 CP-SN800
In stock
- SKU
- CS-SBA880SL
16,95 €
Kuvaus / Sennheiser langattomien kuulokkeiden Flex 5000 / RS 5000 yhteensopiva akku 280mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-SBA880SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128169420 |
| Korvaa | AHB571935PCT-03 / BAP 800 / CP-SN800 / BAP800 / BAP-800 |
| Kapasiteetti (mAh) | 280mAh / 1.04Wh |
| Mitat | 37.50 x 20.00 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review