Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 30 HS / IMPACT 5033 yhteensopiva akku 450mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 30 HS / IMPACT 5033 yhteensopiva akku 450mAh
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDW 30 HS IMPACT 5033 IMPACT 5034 IMPACT 5035 IMPACT 5036 IMPACT 5063 IMPACT 5064 IMPACT 5065 IMPACT 5066 IMPACT SDW 30 HS IMPACT SDW 60 HS SDW 30 SDW 30 HS SDW 5033 SDW 5034 SDW 5035 SDW 5036 SDW 5036-5033 SDW 5063 SDW 5064 SDW 5065 SDW 5066 SDW 5066-5063 SDW 60 SDW 60 HS SDW Pro 1 SDW Pro 2Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB732038T
In stock
- SKU
- CS-SDW300SL
15,95 €
Kuvaus / Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 30 HS / IMPACT 5033 yhteensopiva akku 450mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-SDW300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128160427 |
| Korvaa | AHB732038T / 1000807 / AHB732038TPCT |
| Kapasiteetti (mAh) | 450mAh / 1.67Wh |
| Mitat | 36.10 x 19.60 x 6.90mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review