Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 10 / SDW 10 yhteensopiva akku 360mAh
calcActive())">
Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 10 / SDW 10 yhteensopiva akku 360mAh
Sennheiser langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitDW 10 SDW 10 SDW 10 HS SDW 5013 SDW 5014 SDW 5015 SDW 5016Korvattavat Sennheiser langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutAHB552826TPC
In stock
- SKU
- CS-SHW100SL
15,95 €
Kuvaus / Sennheiser langattomien kuulokkeiden DW 10 / SDW 10 yhteensopiva akku 360mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Sennheiser langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta …
More Information
| SKU | CS-SHW100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128163169 |
| Korvaa | AHB552826TPC / 1000806 |
| Kapasiteetti (mAh) | 360mAh / 1.33Wh |
| Mitat | 26.92 x 26.86 x 5.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review