Sennheiser 450 TRAVEL, 550 Travel, MM 400 akku 270mAh / 1.00Wh
calcActive())">
Sennheiser 450 TRAVEL, 550 Travel, MM 400 akku 270mAh / 1.00Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Sennheiser langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SBA370SL
27,95 €
Kuvaus / Sennheiser 450 TRAVEL, 550 Travel, MM 400 akku 270mAh / 1.00Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-SBA370SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128064336 |
| Korvaa | BA370 / BA-370PX / BA 370 PX / 0121147748 |
| Kapasiteetti (mAh) | 270mAh / 1Wh |
| Mitat | 38.40 x 30.70 x 6.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review