Scala Rider Freecom 2, Rider TeamSet Pro, Scala Rider Multiset Q2 akku 400mAh / 1.48Wh
calcActive())">
Scala Rider Freecom 2, Rider TeamSet Pro, Scala Rider Multiset Q2 akku 400mAh / 1.48Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Scala Rider / Cardo langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-SRD200SL
17,95 €
Kuvaus / Scala Rider Freecom 2, Rider TeamSet Pro, Scala Rider Multiset Q2 akku 400mAh / 1.48Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-SRD200SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128113041 |
| Korvaa | H452050 / 09D29 / BAT00008 |
| Kapasiteetti (mAh) | 400mAh / 1.48Wh |
| Mitat | 49.00 x 20.10 x 4.70mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review