Plantronics langattomien kuulokkeiden B8200 / Savi 8220 yhteensopiva akku 480mAh
calcActive())">
Plantronics langattomien kuulokkeiden B8200 / Savi 8220 yhteensopiva akku 480mAh
Plantronics langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitB8200 Savi 8220 Savi W8220Korvattavat Plantronics langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut203035-01 203055-01 208769-01 208769-02 213199-01
In stock
- SKU
- CS-PLW822SL
18,95 €
Kuvaus / Plantronics langattomien kuulokkeiden B8200 / Savi 8220 yhteensopiva akku 480mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Plantronics langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta…
More Information
| SKU | CS-PLW822SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128154969 |
| Korvaa | 213199-01 / 203055-01 / 203035-01 / 208769-02 / 208769-01 / 203035-11 |
| Kapasiteetti (mAh) | 480mAh / 1.78Wh |
| Mitat | 29.50 x 24.10 x 7.60mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review