Mitel langattomien kuulokkeiden 6863i / 6865 yhteensopiva akku 240mAh
calcActive())">
Mitel langattomien kuulokkeiden 6863i / 6865 yhteensopiva akku 240mAh
Mitel langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallit6863i 6865 6865i 6867i 6869 6869i 6900 6905 6910 6920 6930 6940 6970Korvattavat Mitel langattomien kuulokkeiden alkuperäisakut50005711 50006764
In stock
- SKU
- CS-MTL686SL
18,95 €
Kuvaus / Mitel langattomien kuulokkeiden 6863i / 6865 yhteensopiva akku 240mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Mitel langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malli…
More Information
| SKU | CS-MTL686SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128168089 |
| Korvaa | 50006764 / 50005711 |
| Kapasiteetti (mAh) | 240mAh / 0.89Wh |
| Mitat | 36.70 x 20.68 x 4.30mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review