Midland BTFM, BTNext, BTX1 akku 950mAh / 3.52Wh
calcActive())">
Midland BTFM, BTNext, BTX1 akku 950mAh / 3.52Wh
Akku on yhteensopiva ainakin seuraavien Midland langattomien kuulokkeiden kanssa:
In stock
- SKU
- CS-MTX100SL
17,95 €
15,95 €
Kuvaus / Midland BTFM, BTNext, BTX1 akku 950mAh / 3.52Wh
Erittäin korkealaatuinen tarvikeakku 12 kk takuulla suoraan suomalaiselta maahantuojalta Tilaa uusi langattomien kuulokkeiden tarvikeakku joka on erittäin laadukas mutta alkuperäisakkua edullisempi. Olemme suomalainen maahantuoja ja meiltä akun ostaessasi voit olla varma akun täyttävän suomalaiset t…
More Information
| SKU | CS-MTX100SL |
|---|---|
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128115632 |
| Korvaa | 752068PL |
| Kapasiteetti (mAh) | 950mAh / 3.52Wh |
| Mitat | 67.05 x 19.50 x 6.92mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review