Marshall langattomien kuulokkeiden Major II / Major II Bluetooth yhteensopiva akku 650mAh
calcActive())">
Marshall langattomien kuulokkeiden Major II / Major II Bluetooth yhteensopiva akku 650mAh
Marshall langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitMajor II Major II Bluetooth Major III Major III Bluetooth MIDKorvattavat Marshall langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutVDL603040
In stock
- SKU
- CS-MRS300SL
16,95 €
14,95 €
Kuvaus / Marshall langattomien kuulokkeiden Major II / Major II Bluetooth yhteensopiva akku 650mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu Marshall langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta ma…
More Information
| SKU | CS-MRS300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128150114 |
| Korvaa | VDL603040 |
| Kapasiteetti (mAh) | 650mAh / 2.41Wh |
| Mitat | 41.50 x 30.00 x 5.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review