JBL langattomien kuulokkeiden TUNE Beam Charging Base yhteensopiva akku 750mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden TUNE Beam Charging Base yhteensopiva akku 750mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTUNE Beam Charging BaseKorvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP981642
In stock
- SKU
- CS-JBT300SL
19,95 €
16,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden TUNE Beam Charging Base yhteensopiva akku 750mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBT300SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128200666 |
| Korvaa | GSP981642 |
| Kapasiteetti (mAh) | 750mAh / 2.78Wh |
| Mitat | 42.80 x 16.00 x 9.40mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review