JBL langattomien kuulokkeiden Tune 225 TWS Charging Case yhteensopiva akku 350mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Tune 225 TWS Charging Case yhteensopiva akku 350mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitTune 225 TWS Charging CaseKorvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP571935 02
In stock
- SKU
- CS-JBT225SL
17,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden Tune 225 TWS Charging Case yhteensopiva akku 350mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBT225SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128174523 |
| Korvaa | GSP571935 02 |
| Kapasiteetti (mAh) | 350mAh / 1.3Wh |
| Mitat | 36.90 x 18.80 x 5.80mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review