JBL langattomien kuulokkeiden Live Pro 2 Charging Case / Tune Flex Charging Case yhteensopiva akku 500mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Live Pro 2 Charging Case / Tune Flex Charging Case yhteensopiva akku 500mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitLive Pro 2 Charging Case Tune Flex Charging CaseKorvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP721641
In stock
- SKU
- CS-JBF200SL
16,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden Live Pro 2 Charging Case / Tune Flex Charging Case yhteensopiva akku 500mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBF200SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128208419 |
| Korvaa | GSP721641 |
| Kapasiteetti (mAh) | 500mAh / 1.85Wh |
| Mitat | 42.20 x 15.40 x 7.50mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review