JBL langattomien kuulokkeiden inspire 500 yhteensopiva akku 110mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden inspire 500 yhteensopiva akku 110mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitinspire 500Korvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP051230
In stock
- SKU
- CS-JBP500SL
16,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden inspire 500 yhteensopiva akku 110mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBP500SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128209553 |
| Korvaa | GSP051230 |
| Kapasiteetti (mAh) | 110mAh / 0.41Wh |
| Mitat | 31.60 x 12.10 x 5.00mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review