JBL langattomien kuulokkeiden Free Truly Charging Case yhteensopiva akku 1200mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Free Truly Charging Case yhteensopiva akku 1200mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitFree Truly Charging CaseKorvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutGSP853450 01
In stock
- SKU
- CS-JBT100SL
19,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden Free Truly Charging Case yhteensopiva akku 1200mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBT100SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128161929 |
| Korvaa | GSP853450 01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 1200mAh / 4.44Wh |
| Mitat | 69.30 x 30.00 x 7.10mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review