JBL langattomien kuulokkeiden Everest 750 yhteensopiva akku 600mAh
calcActive())">
JBL langattomien kuulokkeiden Everest 750 yhteensopiva akku 600mAh
JBL langattomien kuulokkeiden yhteensopiva akku – sopivat laitemallitEverest 750Korvattavat JBL langattomien kuulokkeiden alkuperäisakutP663030-01
In stock
- SKU
- CS-JBE750SL
16,95 €
Kuvaus / JBL langattomien kuulokkeiden Everest 750 yhteensopiva akku 600mAh
Miten varmistat, että akku on oikea?Tämä akku on tarkoitettu JBL langattomien kuulokkeiden -käyttöön ja soveltuu kyseisen valmistajan laitteisiin, kun yhteensopivuus täsmää alla kuvatuilla tavoilla.1) Tarkista mallikoodi ensin. Etsi laitteen tyyppikilvestä, käyttöohjeesta tai vanhasta akusta malliko…
More Information
| SKU | CS-JBE750SL |
|---|---|
| Jännite uusi | 3,7 V |
| Kennotyyppi uusi | Li-Polymer |
| Valmistaja | Cameron Sino |
| Takuu | 1 vuosi |
| EAN | 4894128176459 |
| Korvaa | P663030-01 |
| Kapasiteetti (mAh) | 600mAh / 2.22Wh |
| Mitat | 30.70 x 30.00 x 6.20mm |
| Jännite | 3,7 V |
Stocks
Write Your Own Review